دسته بندی محصولات
7 سال گارانتی خط و خش کارال + گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
ارسال رایگان سفارش سفارش‌های بیش از یک و نیم میلیون تومان

کلیه محصولات تولید شده برند کارال به روش هاردآنادایزد دارای 7 سال گارانتی خط و خش می‌باشد.

قطعاً شستشو با سیم ظرفشویی هیچ آسیبی به کارال نمی زند! قابلیت جنس ظروف کارال به نحوی است که نه تنها شستشو با سیم ظرفشویی آن را خراب نمی نماید بلکه به طول عمر مفید ظروف اضافه می نماید، چرا که سختی این جنس باعث می شود هیچ زمان لایه ای از آن برداشته نشود. همچنین توصیه می گردد جهت حفظ پاکیزگی و سلامت ظروف به راحتی فقط یک بار به کف ظروف در هر شستشو سیم کشیده و سپس با ابر و اسکاچ به شستشو ادامه دهید. تذکر مشاور بهداشتی: فراموش نکنیم هیچ مواد شوینده غیر اسیدی نمی تواند چربی ها و باقیمانده مواد غذایی را به خوبی سیم ظرفشویی از سطح ظروف پاک و تمیز نماید.

ظروف کارال برای پخت همه نوع غذا و خوراک مناسب بوده و جهت طبخ و استفاده همه روزه برای مصرف کننده بدون مشکل می باشد.

اغلب غذاهای ایرانی حاوی چاشنی های اسیدی هستند و نگه داری طولانی مدت آن ها در ظروف باعث آسیب رساندن به ظرف می شود و طول عمر مفید آن را کاهش می دهد.

به راحتی و بدون مشکل می توانید ظروف کارال را درون فرهای خانگی قرار دهید، فقط جهت حفظ طول عمر دستگیره های آن می بایست یک آلومینیوم فویل به دور دسته ها بپوشانید و یا به راحتی از طریق پیچ اتصال دستگیره را از بدنه ظروف جدا نمایید.

ظروف هاردآنادایزد کارال از جنس بدنه هواپیما بوده و به ‌دلیل نداشتن روکش و رنگ، ظروفی صددرصد بهداشتی و کاملا ضدخط و خش هستند که سلامت پخت غذا را تضمین می کنند
از دیگر قابلیت های ظروف هاردآنادایزد استفاده از کفگیرهای استیل و فلزی است، همچنین شستشوی ظروف کارال با سیم ظرفشویی برخلاف سایر ظروف طول عمر آن را افزایش می دهد
همينك می توانيد از طريق