دسته بندی محصولات

شیوه‌های ارسال فروشگاه هوم دیش:

 • شهر تهران:
  • ارسال شهر تهران کمتر از یک میلیون تومان:

ارسال عادی سفارش‌های کمتر از یک میلیون تومان برای شهر تهران با هزینه ثابت 45,000 تومان درب منزل تحویل می‌شود. ارسال این نوع سفارش‌ها وابسته به زمان تأمین، بسته‌بندی و ارسال منطقه مورد نظر، بین 1 تا نهایت 7 روز کاری زمان می‌برد. البته این زمان حدودی بوده و اکثر سفارش‌ها در نزدیک‌ترین زمان ممکن ارسال خواهد شد.

 

  • ارسال شهر تهران بیشتر از یک میلیون تومان:

ارسال عادی سفارش‌های بیش از یک میلیون تومان برای شهر تهران بصورت رایگان درب منزل تحویل می‌شود. ارسال این نوع سفارش‌ها وابسته به زمان تأمین، بسته‌بندی و ارسال منطقه مورد نظر، بین 1 تا نهایت 7 روز کاری زمان می‌برد. البته این زمان حدودی بوده و اکثر سفارش‌ها در نزدیک‌ترین زمان ممکن ارسال خواهد شد.

 

  • ارسال فوری شهر تهران – کمتر از 10 کیلوگرم:

ارسال فوری هوم دیش با هزینه ثابت 65,000 تومان و توسط پیک فروشگاه یا پیک‌های مطمئن اینترنتی دیگر انجام می‌شود. زمان ارسال این نوع سفارش بین ساعات 10 صبح تا 10 شب خواهد بود. هر زمان که سفارش شما روی سایت هوم دیش ثبت شود حداکثر تا 24 ساعت کاری بعد از ثبت، ارسال خواهد شد. در صورت عدم ارسال در زمان مورد نظر ضمن هماهنگی با مشتری هزینه به صورت ارسال عادی محاسبه شده و الباقی یا کل هزینه وابسته به مبلغ سفارش، به مشتری عودت داده خواهد شد.

 

  • ارسال فوری شهر تهران – بیش از 10 کیلوگرم:

ارسال فوری هوم دیش با هزینه ثابت 90,000 تومان و توسط پیک فروشگاه یا پیک‌های مطمئن اینترنتی دیگر انجام می‌شود. زمان ارسال این نوع سفارش بین ساعات 10 صبح تا 10 شب خواهد بود. هر زمان که سفارش شما روی سایت هوم دیش ثبت شود حداکثر تا 24 ساعت کاری بعد از ثبت، ارسال خواهد شد. این نوع ارسال با توجه به وزن بیشتر از 10 کیلوگرم توسط پیک مخصوص ارسال خواهد. در صورت عدم ارسال در زمان مورد نظر ضمن هماهنگی با مشتری هزینه به صورت ارسال عادی محاسبه شده و الباقی یا کل هزینه وابسته به مبلغ سفارش، به مشتری عودت داده خواهد شد.

 

 • دیگر مناطق کشور:
  • ارسال خارج از تهران کمتر از یک میلیون تومان – کمتر از 10 کیلو:

ارسال سفارش‌های کمتر از یک میلیون تومان برای خارج از شهر تهران توسط شرکت پست با هزینه ثابت 55,000 تومان، درب منزل تحویل می‌شود. ارسال این نوع سفارش‌ها وابسته به زمان تأمین، بسته‌بندی و ارسال پست، بین 1 تا 14 روز کاری زمان می‌برد.

 

  • ارسال خارج از تهران کمتر از یک میلیون تومان – بیشتر از 10 کیلو:

ارسال سفارش‌های کمتر از یک میلیون تومان و وزن بیش از 10 کیلوگرم بوسیله باربری برای خارج از شهر تهران با هزینه ثابت (شهری) 45,000 تومان بعلاوه هزینه ارسال باربری که در مقصد دریافت خواهد شد. این نوع از سفارش‌ها بخاطر وزن زیاد با باربری ارسال می‌شود. ارسال با باربری برای سفارش‌های سنگین بصرفه، سریع و مطمئن است. کلیه ارسال‌های باربری بیمه شده و در صورت شکست جبران خسارت خواهد شد. برای تحویل این نوع از ارسال، به دو صورت میتوانید عمل کنید. تحویل در محل تخلیه بار یا دریافت درب منزل با هماهنگی و هزینه اضافی برای تحویل درب منزل. ارسال این نوع سفارش‌ها وابسته به زمان تأمین، بسته‌بندی و ارسال باربری، بین 1 تا 14 روز کاری زمان می‌برد.

 

  • ارسال خارج از تهران بیشتر از یک میلیون تومان – کمتر از 10 کیلو:

ارسال سفارش‌های بیش از یک میلیون تومان برای خارج از شهر تهران بصورت رایگان توسط پست، درب منزل تحویل می‌شود. ارسال این نوع سفارش‌ها وابسته به زمان تأمین، بسته‌بندی و ارسال پست، بین 1 تا 14 روز کاری زمان می‌برد.

 

  • ارسال خارج از تهران بیشتر از یک میلیون تومان – بیشتر از 10 کیلو:

ارسال سفارش‌های بیش از یک میلیون تومان و وزن بیش از 10 کیلوگرم بوسیله باربری برای خارج از شهر تهران بدون هزینه شهری و تنها هزینه ارسال باربری که در مقصد دریافت خواهد شد. این نوع از سفارش‌ها بخاطر وزن زیاد با باربری ارسال می‌شود. ارسال با باربری برای سفارش‌های سنگین بصرفه، سریع و مطمئن است. کلیه ارسال‌های باربری بیمه شده و در صورت شکست جبران خسارت خواهد شد. برای تحویل این نوع از ارسال، به دو صورت میتوانید عمل کنید. تحویل در محل تخلیه بار یا دریافت درب منزل با هماهنگی و هزینه اضافی برای تحویل درب منزل. ارسال این نوع سفارش‌ها وابسته به زمان تأمین، بسته‌بندی و ارسال باربری، بین 1 تا 14 روز کاری زمان می‌برد.

 

  • ارسال فوری شهر کرج – کمتر از 10 کیلوگرم:

ارسال فوری هوم دیش با هزینه ثابت 155,000 تومان و توسط پیک فروشگاه یا پیک‌های مطمئن اینترنتی دیگر انجام می‌شود. زمان ارسال این نوع سفارش بین ساعات 10 صبح تا 10 شب خواهد بود. هر زمان که سفارش شما روی سایت هوم دیش ثبت شود حداکثر تا 24 ساعت کاری بعد از ثبت، ارسال خواهد شد. در صورت عدم ارسال در زمان مورد نظر ضمن هماهنگی با مشتری هزینه به صورت ارسال عادی محاسبه شده و الباقی یا کل هزینه وابسته به مبلغ سفارش، به مشتری عودت داده خواهد شد.

 

  • ارسال فوری شهر کرج – بیش از 10 کیلوگرم:

ارسال فوری هوم دیش با هزینه ثابت 195,000 تومان و توسط پیک فروشگاه یا پیک‌های مطمئن اینترنتی دیگر انجام می‌شود. زمان ارسال این نوع سفارش بین ساعات 10 صبح تا 10 شب خواهد بود. هر زمان که سفارش شما روی سایت هوم دیش ثبت شود حداکثر تا 24 ساعت کاری بعد از ثبت، ارسال خواهد شد. این نوع ارسال با توجه به وزن بیشتر از 10 کیلوگرم توسط پیک مخصوص ارسال خواهد. در صورت عدم ارسال در زمان مورد نظر ضمن هماهنگی با مشتری هزینه به صورت ارسال عادی محاسبه شده و الباقی یا کل هزینه وابسته به مبلغ سفارش، به مشتری عودت داده خواهد شد.

 

 • تعطیلات رسمی بعنوان روز کاری محاسبه نخواد شد.
 • روز ثبت سفارش بعنوان روز کاری محاسبه نخواهد شد.
 • ارسال های بوسیله باربری بین تاریخ 25 اسفند تا 14 فروردین سال بعد، بعلت تعطیلی باربری ها امکان ارسال نخواهند داشت و پس از این تاریخ ارسال خواهند شد.

 

 

 • شیوه تحویل سفارش:

کلیه سفارش ها از فروشگاه هوم دیش با بسته بندی مناسب ارسال میشود. با توجه به اینکه فروشگاه نمایندگی رسمی برندها و محصولات داخل سایت هست، کلیه کالا و سفارشات پیش از ارسال از لحاظ سلامت و بدون ایراد بودن چک و بررسی و سپس ارسال می شود.

کلیه سفارش های بوسیله پیک فروشگاه، پیک ماشین و پست در محل آدرس تحویل خواهد شد. پیک های فروشگاه وظیفه تحویل سفارش درب منزل یا در طبقات و… برعهده نداشته و خریدار محترم باید به وسیله حمل کالا مراجعه و سفارش را تحویل بگیرند.

در صورت عدم مراجعه خریدار برای تحویل به پیک یا عدم حضور در ساعات تعیین شده، کلیه هزینه های برگشت و یا ارسال مجدد کالا بر عهده خریدار خواهد بود.

تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

 

  • ارسال های تهران:

سفارش های شهر تهران بوسیله پیک های مخصوص یا پیک فروشگاه ارسال شده و ما از صحت و سلامت ارسال و کالا اطمینان کامل داریم. مشتری و خریداران گرامی موظف به چک کالا بلافاصله پس از دریافت می باشند.
هرگونه اشکال، شکست، ایراد، خط و خش، لب پریدگی و حتی ایرادات جزئی؛ تنها یک ساعت پس از تحویل کالا پذیرفته است.
در ارسال هایی که مشتری تحویل گیرنده نیست و پس از دریافت با فاصله زمانی به کالا دسترسی دارید، موارد بالا تنها تا 24 ساعت پس از تحویل کالا قابل پذیرش است.
در ضمن صحت و سقم موارد مطرح شده با کارشناسان هوم دیش می باشد و پس از بررسی های تخصصی نسبت به قبول یا رد موارد مطرح شده، اقدام خواهد شد.

 

  • ارسال توسط پست:

هوم دیش برای ارسال کالا و سفارش ها با شرکت ملی پست قرار داشته و سفارشات با حجم و وزن مناسب، تنها با شرکت ملی پست ارسال می شود.
سفارش های ارسال شده توسط پست، پیش از ارسال چک شده و ما از صحت و سلامت ارسال و کالا اطمینان کامل داریم.
لطفا از پذیرش کالا و بسته بندی ضربه خرده توسط پست خودداری کرده و آن را برگشت بزنید.
طبق قرارداد، شرکت ملی پست موظف به تحویل کالا و بسته بندی به صورت صحیح و سالم است و بابت این خدمات هزینه بیشتری از فروشگاه اخذ کرده است.
هرگونه اشکال، شکست، ایراد، خط و خش، لب پریدگی و حتی ایرادات جزئی؛ تنها یک ساعت پس از تحویل کالا پذیرفته است.
در ارسال هایی که مشتری تحویل گیرنده نیست و پس از دریافت با فاصله زمانی به کالا دسترسی دارید، موارد بالا تنها تا 24 ساعت پس از تحویل کالا قابل پذیرش است.
در ضمن صحت و سقم موارد مطرح شده با کارشناسان هوم دیش می باشد و پس از بررسی های تخصصی نسبت به قبول یا رد موارد مطرح شده، اقدام خواهد شد.

 

  • ارسال توسط باربری:

سفارش و کالاهای با حجم و وزن بیش از اندازه (بیش از 10 کیلو یا شکستنی) ارسال توسط باربری انجام می شود.

تحویل سفارش درب باربری و مکان تخلیه بار هست و هزینه اضافی بابت ارسال درب منزل برعهده خریدار محترم می‌باشد.
سفارش های ارسال شده توسط باربری، پیش از ارسال چک شده و ما از صحت و سلامت ارسال و کالا اطمینان کامل داریم.
لطفا از پذیرش کالا و بسته بندی ضربه خرده توسط باربری خودداری کرده و آن را برگشت بزنید.
کلیه ارسال ها، دارای بیمه و بصورت تضمین شده تحویل باربری می شود و شرکت ارائه دهنده خدمات ملزم به تحویل صحیح و سالم و بدون ضربه خوردگی است.
هرگونه اشکال، شکست، ایراد، خط و خش، لب پریدگی و حتی ایرادات جزئی؛ تنها یک ساعت پس از تحویل کالا پذیرفته است.
در ارسال هایی که مشتری تحویل گیرنده نیست و پس از دریافت با فاصله زمانی به کالا دسترسی دارید، موارد بالا تنها تا 24 ساعت پس از تحویل کالا قابل پذیرش است.
در ضمن صحت و سقم موارد مطرح شده با کارشناسان هوم دیش می باشد و پس از بررسی های تخصصی نسبت به قبول یا رد موارد مطرح شده، اقدام خواهد شد.

 

آخرین بروزرسانی: 26 سفند 1401

آنلاین